Облека за готвачи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-43%
S895 - Harrow Chefs Skull капа за Готвачи
Капата за готвачи Harrow Chefs Skull дава стилско дополнување на колекцијата облека за готвачи. Со л..
130 ден.230 ден.
без ДДВ: 110 ден.
S904 - MeshAir Pro марама црна S904 - MeshAir Pro марама црна
Модерна и лесна, оваа марама го одржува корисникот свеж благодарение на страничните панели со MeshAi..
320 ден.
без ДДВ: 271 ден.
S904 - MeshAir Pro марама бела S904 - MeshAir Pro марама бела
Модерна и лесна, оваа марама го одржува корисникот свеж благодарение на страничните панели со MeshAi..
320 ден.
без ДДВ: 271 ден.
S896 - Капа за работа со храна бела
Специјално дизајнирана капа за работа во угостителство. Оваа капа е совршен избор кога се работи со ..
235 ден.
без ДДВ: 199 ден.
-15%
C838 - MeshAir Pro јакна L/S црна C838 - MeshAir Pro јакна L/S црна
Ова палто за готвачи користи лесна ткаенина и нуди модерна, потенка силуета со ергономско прилагодув..
1.760 ден.2.060 ден.
без ДДВ: 1.492 ден.
-15%
C838 - MeshAir Pro јакна L/S Slate Grey C838 - MeshAir Pro јакна L/S Slate Grey
Ова палто за готвачи користи лесна ткаенина и нуди модерна, потенка силуета со ергономско прилагодув..
1.760 ден.2.060 ден.
без ДДВ: 1.492 ден.
-17%
C837 - Rachel женско палто за готвачи S/S црна C837 - Rachel женско палто за готвачи S/S црна
Специјално дизајнирана за жени, ова палто ги задржува удобноста и функционалноста и има допадлив кро..
1.640 ден.1.980 ден.
без ДДВ: 1.390 ден.
-7%
C835 - Surrey палто за готвачи црна C835 - Surrey палто за готвачи црна
Ова палто за готвачи е од лесна ткаенина и нуди модерен и ергономски крој. Карактеристиките на ова п..
2.770 ден.2.970 ден.
без ДДВ: 2.347 ден.
-14%
C738 - MeshAir Pro јакна S/S црна C738 - MeshAir Pro јакна S/S црна
Дизајнирани со MeshAir Pro мрежест пропустлив дел, С738 нуди идеално решение за кога е топло во кујн..
1.560 ден.1.820 ден.
без ДДВ: 1.322 ден.
-14%
C738 - MeshAir Pro јакна S/S бела C738 - MeshAir Pro јакна S/S бела
Дизајнирани со MeshAir Pro мрежест пропустлив дел, С738 нуди идеално решение за кога е топло во кујн..
1.560 ден.1.820 ден.
без ДДВ: 1.322 ден.
-17%
C737 - Rachel женско палто за готвачи S/S црна C737 - Rachel женско палто за готвачи S/S црна
Модерно и удобно, палтото за готвачи Rachel е специјално дизајнирано за жени. Се карактеризира со мр..
1.640 ден.1.980 ден.
без ДДВ: 1.390 ден.
-57%
C676 - Палто за готвачи Aerated бела C676 - Палто за готвачи Aerated бела
Кога е топло во кујна овој модел е одличен и идеален избор. Одликувајќи се со вентилациска мрежест д..
780 ден.1.820 ден.
без ДДВ: 661 ден.
-10%
C079 - Bromley Chefs панталони за готвачи Blue Check C079 - Bromley Chefs панталони за готвачи Blue Check
Панталоните Bromley се добра комбинација на памук со висок квалитет и едноставен крој. Имаат еден џе..
1.520 ден.1.680 ден.
без ДДВ: 1.288 ден.
-15%
C070 - Панталони со врвка за затегнување црна C070 - Панталони со врвка за затегнување црна
Овие лесни комфорни панталони се доработени со Texpel облога допуштајќи течностите да лизгаат по тка..
1.300 ден.1.530 ден.
без ДДВ: 1.102 ден.
2208 - Пекарски панталони бела 2208 - Пекарски панталони бела
Карактеристики Тешко носат трајни ткаенина со диагонална сплитка ткаенина со одлична задршка н..
1.140 ден.
без ДДВ: 966 ден.
2206 - Машки прехранбен мантил, три џебови бела 2206 - Машки прехранбен мантил, три џебови бела
Карактеристики Тешко носат трајни ткаенина со диагонална сплитка ткаенина со одлична задршка н..
1.630 ден.
без ДДВ: 1.381 ден.
GR9083 - Atala Мрежеста капа црна GR9083 - Atala Мрежеста капа црна
Мрежеста капа. Мрежа за заштита на косата и несвитлив горен дел. Плисиран преден дел. Лесен ..
240 ден.
без ДДВ: 203 ден.
GR9083 - Atala Мрежеста капа бела GR9083 - Atala Мрежеста капа бела
Мрежеста капа. Мрежа за заштита на косата и несвитлив горен дел. Плисиран преден дел. Лесен ..
240 ден.
без ДДВ: 203 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS