Outlet

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-43%
S895 - Harrow Chefs Skull капа за Готвачи
Капата за готвачи Harrow Chefs Skull дава стилско дополнување на колекцијата облека за готвачи. Со л..
130 ден.230 ден.
без ДДВ: 110 ден.
-54%
F282 - Поларен флис женски (црвен)
Овој флис од средна тежина може да се носи како дел од некоја униформа или во слободно време кога е ..
980 ден.2.120 ден.
без ДДВ: 831 ден.
-22%
C730 - Палто за готвачи на преклоп бела C730 - Палто за готвачи на преклоп бела
Оваа јакна обезбедува трајност и издржливост од полипамук ткаенина која има нов дизајн. Крстот над ј..
940 ден.1.200 ден.
без ДДВ: 797 ден.
-57%
C676 - Палто за готвачи Aerated бела C676 - Палто за готвачи Aerated бела
Кога е топло во кујна овој модел е одличен и идеален избор. Одликувајќи се со вентилациска мрежест д..
780 ден.1.820 ден.
без ДДВ: 661 ден.
-14%
KU002I POLO S2 ESD SRC -Заштитни кондури
Low shoe, MICROWASH thickness 1,8-2,0 mm. Highly perspiring and abrasion resistant fabric lining. ..
2.650 ден.3.090 ден.
без ДДВ: 2.246 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS