Еднократна програма и хигиена

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-18%
D100 - Капа за еднократна употреба PP (100pcs) D100 - Капа за еднократна употреба PP (100pcs)
Направена за ефикасно складирање и со ластик за глава, D100 широко се користи во мноштво на средини ..
476 ден.578 ден.
без ДДВ: 403 ден.
-44%
D118-Мантил за еднократна употреба за посетители PP D118-Мантил за еднократна употреба за посетители PP
Достапен во пет големини, овој мантил се носи интензивно во фабрики за преработување на храна, лабор..
72 ден.129 ден.
без ДДВ: 61 ден.
Нитрилни ракавици
Нитрилни ракавици за еднократна употреба. 100 парчиња во 1 кутија ..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
ST47 - BizTex ракави со микро пори и плетени манжетни бела
Карактеристики Манжетна од плетиво Единица за продажба е 150 пара CE-CAT III Сертифицира..
96 ден.
без ДДВ: 81 ден.
ST44 - BizTex навлаки за кондури со микро пори Бела
Овие навлаки за кондури се дизајнирани да се употребуваат во сите работни опкружувања или за подови ..
72 ден.
без ДДВ: 61 ден.
ST40 - BizTex скафандер 5/6 за биохемиска заштита
Широкиот дизајн овозможува слобода во движењето и нема да ги ограничи Вашите работни перформанси. Из..
507 ден.
без ДДВ: 430 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS