Најдобро продавани
C079 - Bromley Chefs панталони за готвачи Blue Check
 • C079 - Bromley Chefs панталони за готвачи Blue Check

C079 - Bromley Chefs панталони за готвачи Blue Check

1.415 ден.
Производител: Portwest - Ireland
Шифра на производ: C079
Достапност: 2
Количина:

Расположливи опции

* Големина S-4XL:

Панталоните Bromley се добра комбинација на памук со висок квалитет и едноставен крој. Имаат еден џеб, скриен патент, ластик лента на појасот и врвка за зацврстување.

Карактеристики

 • Направен од 100% памучна ткаенина за дополнителна удобност и дишливост
 • Скриено отварање на патенти
 • Целосно еластичен колан за извонреден комфор на корисникот
 • Заден џеб
 • Приспособување со помош на врвца на половината
 • унисекс дизајн
 • 1 џеб за безбедно складирање

Ткаенина на внатрешноста : Kingsmill Cotton: 100% памук 190g

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Најново
-15%
BIZ1 - Bizweld комбинезон за заварување
5.125 ден.6.030 ден.
5.125 ден.6.030 ден.
-14%
SK11 - Чорапи Thermal SK11 - Чорапи Thermal
215 ден.250 ден.
215 ден.250 ден.
-11%
94405-00 AUCKLAND HIGH S3 - SRC ESD A Заштитни патики 94405-00 AUCKLAND HIGH S3 - SRC ESD A Заштитни патики
4.807 ден.5.384 ден.
4.807 ден.5.384 ден.
B0609 - Rafting B0609 - Rafting
5.709 ден.
5.709 ден.
-15%
B1210 - I-ROBOX B1210 - I-ROBOX
5.610 ден.6.600 ден.
5.610 ден.6.600 ден.

 • 02/252 00 03
 • 070807332
 • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2022. UKION SHOPS
Portwest - Ireland C079 - Bromley Chefs панталони за готвачи Blue Check Панталоните Bromley се добра комбинација на памук со висок квалитет и едноставен крој. Имаат еден џеб, скриен патент, ластик лента на појасот и врвка за зацврстување. Карактеристики Направен од 100% памучна ткаенина за дополнителна удобност и дишливост Скриено отварање на патенти Целосно еластичен колан за извонреден комфор на корисникот Заден џеб Приспособување со помош на врвца .. Category: Product #: C079 Regular price: 1.415 ден. 1.415 Available from: Ехтрабис