Најдобро продавани
C070 - Панталони со врвка за затегнување црна
 • C070 - Панталони со врвка за затегнување црна

C070 - Панталони со врвка за затегнување црна

1.220 ден.
Производител: Portwest - Ireland
Шифра на производ: C070
Достапност: 9
Количина:

Расположливи опции

* Големина S-4XL:

Овие лесни комфорни панталони се доработени со Texpel облога допуштајќи течностите да лизгаат по ткаенината и штитат од валкање. Карактеристиките вклучуваат два странични џепови и целосно еластичен појас со врвка.

Карактеристики

 • Премиум ткаенина која има завршен слој кој ги отфрла маслото и течностите
 • Тешко носат трајни ткаенина со диагонална сплитка ткаенина со одлична задршка на боја
 • Приспособување со помош на врвца на половината
 • Целосно еластичен колан за извонреден комфор на корисникот
 • Заден џеб
 • унисекс дизајн
 • Не се намалува за да се осигура дека овој стил ја одржува својата форма миење по
 • 3 џебови за голем багаж
 • Странични џебови

Ткаенина на внатрешноста : Kingsmill со Texpel финиш 65% полиестер 35% памук 190g

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Најново
-15%
BIZ1 - Bizweld комбинезон за заварување
5.125 ден.6.030 ден.
5.125 ден.6.030 ден.
-14%
SK11 - Чорапи Thermal SK11 - Чорапи Thermal
215 ден.250 ден.
215 ден.250 ден.
-11%
94405-00 AUCKLAND HIGH S3 - SRC ESD A Заштитни патики 94405-00 AUCKLAND HIGH S3 - SRC ESD A Заштитни патики
4.807 ден.5.384 ден.
4.807 ден.5.384 ден.
B0609 - Rafting B0609 - Rafting
5.709 ден.
5.709 ден.
-15%
B1210 - I-ROBOX B1210 - I-ROBOX
5.610 ден.6.600 ден.
5.610 ден.6.600 ден.

 • 02/252 00 03
 • 070807332
 • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2022. UKION SHOPS
Portwest - Ireland C070 - Панталони со врвка за затегнување црна Овие лесни комфорни панталони се доработени со Texpel облога допуштајќи течностите да лизгаат по ткаенината и штитат од валкање. Карактеристиките вклучуваат два странични џепови и целосно еластичен појас со врвка. Карактеристики Премиум ткаенина која има завршен слој кој ги отфрла маслото и течностите Тешко носат трајни ткаенина со диагонална сплитка ткаенина со одлична задршка на боја .. Category: Product #: C070 Regular price: 1.220 ден. 1.220 Available from: Ехтрабис