Најдобро продавани
2206 - Машки прехранбен мантил, три џебови бела
  • 2206 - Машки прехранбен мантил, три џебови бела

2206 - Машки прехранбен мантил, три џебови бела

1.445 ден.
Производител: Portwest - Ireland
Шифра на производ: 2206
Достапност: 18
Количина:

Расположливи опции

* Големина S-4XL:

Карактеристики

  • Тешко носат трајни ткаенина со диагонална сплитка ткаенина со одлична задршка на боја
  • Не се намалува за да се осигура дека овој стил ја одржува својата форма миење по
  • Скриено предно закопчување за лесен пристап
  • Внатрешен граден џеб
  • Странични џебови
  • 3 џебови за голем багаж

 

Ткаенина на внатрешноста : 

Kingsmill Plus 65% полиестер 35% памук 245g

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Најново
-15%
BIZ1 - Bizweld комбинезон за заварување
5.125 ден.6.030 ден.
5.125 ден.6.030 ден.
-14%
SK11 - Чорапи Thermal SK11 - Чорапи Thermal
215 ден.250 ден.
215 ден.250 ден.
-11%
94405-00 AUCKLAND HIGH S3 - SRC ESD A Заштитни патики 94405-00 AUCKLAND HIGH S3 - SRC ESD A Заштитни патики
4.807 ден.5.384 ден.
4.807 ден.5.384 ден.
B0609 - Rafting B0609 - Rafting
5.709 ден.
5.709 ден.
-15%
B1210 - I-ROBOX B1210 - I-ROBOX
5.610 ден.6.600 ден.
5.610 ден.6.600 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2022. UKION SHOPS
Portwest - Ireland 2206 - Машки прехранбен мантил, три џебови бела Карактеристики Тешко носат трајни ткаенина со диагонална сплитка ткаенина со одлична задршка на боја Не се намалува за да се осигура дека овој стил ја одржува својата форма миење по Скриено предно закопчување за лесен пристап Внатрешен граден џеб Странични џебови 3 џебови за голем багаж   Ткаенина на внатрешноста :  Kingsmill Plus 65% полиестер 35% памук 245g .. Category: Product #: 2206 Regular price: 1.445 ден. 1.445 Available from: Ехтрабис