Најдобро продавани
2208 - Пекарски панталони бела
  • 2208 - Пекарски панталони бела

2208 - Пекарски панталони бела

945 ден.
Производител: Portwest - Ireland
Шифра на производ: 2208
Достапност: 21
Количина:

Расположливи опции

* Големина S-4XL:

Карактеристики

  • Тешко носат трајни ткаенина со диагонална сплитка ткаенина со одлична задршка на боја
  • Не се намалува за да се осигура дека овој стил ја одржува својата форма миење по
  • Целосно еластичен колан за извонреден комфор на корисникот
  • Страничен џеб
  • 1 џеб за безбедно складирање

 

Ткаенина на внатрешноста : 

Kingsmill 65% полиестер 35% памук 190g

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Најново
-15%
BIZ1 - Bizweld комбинезон за заварување
5.125 ден.6.030 ден.
5.125 ден.6.030 ден.
-14%
SK11 - Чорапи Thermal SK11 - Чорапи Thermal
215 ден.250 ден.
215 ден.250 ден.
-11%
94405-00 AUCKLAND HIGH S3 - SRC ESD A Заштитни патики 94405-00 AUCKLAND HIGH S3 - SRC ESD A Заштитни патики
4.807 ден.5.384 ден.
4.807 ден.5.384 ден.
B0609 - Rafting B0609 - Rafting
5.709 ден.
5.709 ден.
-15%
B1210 - I-ROBOX B1210 - I-ROBOX
5.610 ден.6.600 ден.
5.610 ден.6.600 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2022. UKION SHOPS
Portwest - Ireland 2208 - Пекарски панталони бела Карактеристики Тешко носат трајни ткаенина со диагонална сплитка ткаенина со одлична задршка на боја Не се намалува за да се осигура дека овој стил ја одржува својата форма миење по Целосно еластичен колан за извонреден комфор на корисникот Страничен џеб 1 џеб за безбедно складирање   Ткаенина на внатрешноста :  Kingsmill 65% полиестер 35% памук 190g .. Category: Product #: 2208 Regular price: 945 ден. 945 Available from: Ехтрабис