HoReCa

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-18%
D100 - Капа за еднократна употреба PP (100pcs) D100 - Капа за еднократна употреба PP (100pcs)
Направена за ефикасно складирање и со ластик за глава, D100 широко се користи во мноштво на средини ..
476 ден.578 ден.
без ДДВ: 403 ден.
-44%
D118-Мантил за еднократна употреба за посетители PP D118-Мантил за еднократна употреба за посетители PP
Достапен во пет големини, овој мантил се носи интензивно во фабрики за преработување на храна, лабор..
72 ден.129 ден.
без ДДВ: 61 ден.
S904 - MeshAir Pro марама црна S904 - MeshAir Pro марама црна
Модерна и лесна, оваа марама го одржува корисникот свеж благодарение на страничните панели со MeshAi..
295 ден.
без ДДВ: 250 ден.
S904 - MeshAir Pro марама бела S904 - MeshAir Pro марама бела
Модерна и лесна, оваа марама го одржува корисникот свеж благодарение на страничните панели со MeshAi..
295 ден.
без ДДВ: 250 ден.
S903 - Марама за готвачи бела S903 - Марама за готвачи бела
Оваа марама дава стилска и модерена алтернатива за готвачи и кујнски персонал. Лесно прилагодлива, о..
265 ден.
без ДДВ: 225 ден.
S896 - Капа за работа со храна бела
Специјално дизајнирана капа за работа во угостителство. Оваа капа е совршен избор кога се работи со ..
235 ден.
без ДДВ: 199 ден.
S849 - Водоотпорна престилка Црвена S849 - Водоотпорна престилка Црвена
Водоодбојна и е многу практична, Достапна е во темно плава и црвена боја.Има можност за прилагодувањ..
620 ден.
без ДДВ: 525 ден.
S849 - Водоотпорна престилка темносина S849 - Водоотпорна престилка темносина
Водоодбојна и е многу практична, Достапна е во темно плава и црвена боја.Има можност за прилагодувањ..
620 ден.
без ДДВ: 525 ден.
S843 - Престилка со џеб Црвена
Оваа престилка е комбинација од класичен стил со модерни бои. Има џеб на предната страна. Каракте..
595 ден.
без ДДВ: 504 ден.
S841 - Престилка PolyCotton Bib темносина S841 - Престилка PolyCotton Bib темносина
Класичниот стил и изработката од ткаенина со врвен квалитет на оваа престилка и дава професионален и..
470 ден.
без ДДВ: 398 ден.
S839 - Престилка Butchers црвенo/бела S839 - Престилка Butchers црвенo/бела
Професионална и модерна престилка која е изработена од цврста памучна ткаенина. Има лента за прилаго..
565 ден.
без ДДВ: 479 ден.
S839 - Престилка Butchers темносина S839 - Престилка Butchers темносина
Професионална и модерна престилка која е изработена од цврста памучна ткаенина. Има лента за прилаго..
565 ден.
без ДДВ: 479 ден.
C838 - MeshAir Pro јакна L/S црна C838 - MeshAir Pro јакна L/S црна
Ова палто за готвачи користи лесна ткаенина и нуди модерна, потенка силуета со ергономско прилагодув..
1.580 ден.
без ДДВ: 1.339 ден.
C838 - MeshAir Pro јакна L/S Slate Grey C838 - MeshAir Pro јакна L/S Slate Grey
Ова палто за готвачи користи лесна ткаенина и нуди модерна, потенка силуета со ергономско прилагодув..
1.580 ден.
без ДДВ: 1.339 ден.
C837 - Rachel женско палто за готвачи S/S црна C837 - Rachel женско палто за готвачи S/S црна
Специјално дизајнирана за жени, ова палто ги задржува удобноста и функционалноста и има допадлив кро..
1.450 ден.
без ДДВ: 1.229 ден.
C834 - Somerset Chefs јакна црна
Somerset јакната може да се пофали со супериорна удобност и изработка. Цврстата polycotton ткаенина ..
1.640 ден.
без ДДВ: 1.390 ден.
C738 - MeshAir Pro јакна S/S црна C738 - MeshAir Pro јакна S/S црна
Дизајнирани со MeshAir Pro мрежест пропустлив дел, С738 нуди идеално решение за кога е топло во кујн..
1.375 ден.
без ДДВ: 1.165 ден.
C738 - MeshAir Pro јакна S/S бела C738 - MeshAir Pro јакна S/S бела
Дизајнирани со MeshAir Pro мрежест пропустлив дел, С738 нуди идеално решение за кога е топло во кујн..
1.375 ден.
без ДДВ: 1.165 ден.
C737 - Rachel женско палто за готвачи S/S црна C737 - Rachel женско палто за готвачи S/S црна
Модерно и удобно, палтото за готвачи Rachel е специјално дизајнирано за жени. Се карактеризира со мр..
1.455 ден.
без ДДВ: 1.233 ден.
C730 - Палто за готвачи на преклоп бела C730 - Палто за готвачи на преклоп бела
Оваа јакна обезбедува трајност и издржливост од полипамук ткаенина која има нов дизајн. Крстот над ј..
1.120 ден.
без ДДВ: 949 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2022. UKION SHOPS