757-N-ABEK1P3 ФИЛТЕР за маска 757, 762 и 732
  •  757-N-ABEK1P3 ФИЛТЕР за маска 757, 762 и 732

757-N-ABEK1P3 ФИЛТЕР за маска 757, 762 и 732

500 ден.725 ден.
Производител: Climax - Spain
Шифра на производ: 757-N
Достапност: На залиха
Количина:

Филтерот се состои од два главни дела:
- Филтер против гасови и пареи. Изработен е од пластика
со цел да се овозможи подобар воздух.
- Филтер P3 против честички кои дозволуваат вдишување и
задржување на цврсти и течни честички. 

Погоден за задржување на честички од испарувања од заварување.
Систем за поврзување со бајонет.
R Обележување: за повеќекратна употреба
D Обележување: Заштита од моќност на доломит.

Филтерот е компатибилен со полу-маските 762 и 757 и целосната маска за лице 732

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: филтер

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS
Climax - Spain 757-N-ABEK1P3 ФИЛТЕР за маска 757, 762 и 732 Филтерот се состои од два главни дела: - Филтер против гасови и пареи. Изработен е од пластика со цел да се овозможи подобар воздух. - Филтер P3 против честички кои дозволуваат вдишување и задржување на цврсти и течни честички.  Погоден за задржување на честички од испарувања од заварување. Систем за поврзување со бајонет. R Обележување: за повеќекратна употреба D Обележување: Заштита од.. Category: Product #: 757-N Regular price: 500 ден. 500 Available from: Ехтрабис