Најдобро продавани
B0609 - Rafting
 • B0609 - Rafting

B0609 - Rafting

5.709 ден.
Производител: Base Protection - Italy
Шифра на производ: B0609 - Rafting
Достапност: 13
Количина:

Расположливи опции

* Големина 36-48:







Карактеристики

 • Антистатички обувки
 • Водонепропустлив горен дел
 • 100% без метал
 • 200 џули отпорна капа
 • Ѓон отпорен на пробивање
 • Шок апсорбер во делот на петата
 • Отпорни на јаглеводороди
 • Машка ширина
 • Ортопедски направен по мерка на подножјето, во согласност со европските норми DGUV112-191

 •  

Материјали

Горниште: Водоотпорна Full Grain кожа
Постава: SmellStop Antiodor and Antibacterial*
Меѓуѓон: Fresh’n Flex
Заштитна капа: SlimCap
Ѓон: Против замор AirTech + Tpu-Skin

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Најново
-15%
BIZ1 - Bizweld комбинезон за заварување
5.125 ден.6.030 ден.
5.125 ден.6.030 ден.
-14%
SK11 - Чорапи Thermal SK11 - Чорапи Thermal
215 ден.250 ден.
215 ден.250 ден.
-11%
94405-00 AUCKLAND HIGH S3 - SRC ESD A Заштитни патики 94405-00 AUCKLAND HIGH S3 - SRC ESD A Заштитни патики
4.807 ден.5.384 ден.
4.807 ден.5.384 ден.
B0609 - Rafting B0609 - Rafting
5.709 ден.
5.709 ден.
-15%
B1210 - I-ROBOX B1210 - I-ROBOX
5.610 ден.6.600 ден.
5.610 ден.6.600 ден.

 • 02/252 00 03
 • 070807332
 • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2022. UKION SHOPS
Base Protection - Italy B0609 - Rafting Карактеристики Антистатички обувки Водонепропустлив горен дел 100% без метал 200 џули отпорна капа Ѓон отпорен на пробивање Шок апсорбер во делот на петата Отпорни на јаглеводороди Машка ширина Ортопедски направен по мерка на подножјето, во согласност со европските норми DGUV112-191   Материјали Горниште: Водоотпорна Full Grain кожа Постава: SmellStop Antiodor a.. Category: Product #: B0609 - Rafting Regular price: 5.709 ден. 5.709 Available from: Ехтрабис