Најдобро продавани
A120 - Ракавици за секојдневна работа
 • A120 - Ракавици за секојдневна работа

A120 - Ракавици за секојдневна работа

75 ден.89 ден.
Производител: Portwest - Ireland
Шифра на производ: A120
Достапност: 8679
Количина:

Расположливи опции

* Големини 6-12:

Перфектна за сложени задачи каде умешноста и дишливоста се есенцијални. Сега достапна во повеќе бои и големини. 
 

 • CE сертифицирани
 • Одлични за сложени задачи
 • Одлична отпорност на абразија и кинење
 • Потопрена дланка за зголемена умешност и пропустливост
 • Мазна полиуретнска завршница за зголемена отпорност на абразија 
 • 100% дишлива безшевна основа
 • 13 плетка за одлично налегнување
 • Торба за малопродажба која ја олеснува промоцијата на производот
 • ANSI ниво на пресекување A1

Стандарди    

AS/NZS 2161 .2
AS/NZS 2161 .3
ANSI/ISEA 105 - 2016 CUT Level (A1)
EN 388:2016 - (2.0.3.1.X.)
EN 420
EN 388:2003 - (4.1.3.1.)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Најново
-15%
BIZ1 - Bizweld комбинезон за заварување
5.125 ден.6.030 ден.
5.125 ден.6.030 ден.
-14%
SK11 - Чорапи Thermal SK11 - Чорапи Thermal
215 ден.250 ден.
215 ден.250 ден.
-11%
94405-00 AUCKLAND HIGH S3 - SRC ESD A Заштитни патики 94405-00 AUCKLAND HIGH S3 - SRC ESD A Заштитни патики
4.807 ден.5.384 ден.
4.807 ден.5.384 ден.
B0609 - Rafting B0609 - Rafting
5.709 ден.
5.709 ден.
-15%
B1210 - I-ROBOX B1210 - I-ROBOX
5.610 ден.6.600 ден.
5.610 ден.6.600 ден.

 • 02/252 00 03
 • 070807332
 • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2022. UKION SHOPS
Portwest - Ireland A120 - Ракавици за секојдневна работа Перфектна за сложени задачи каде умешноста и дишливоста се есенцијални. Сега достапна во повеќе бои и големини.    CE сертифицирани Одлични за сложени задачи Одлична отпорност на абразија и кинење Потопрена дланка за зголемена умешност и пропустливост Мазна полиуретнска завршница за зголемена отпорност на абразија  100% дишлива безшевна основа 13 плетка за одлично налегнување .. Category: Product #: A120 Regular price: 75 ден. 75 Available from: Ехтрабис