58.011.11 CRAFT - Палто Сива
  • 58.011.11 CRAFT - Палто Сива

58.011.11 CRAFT - Палто Сива

1.150 ден.1.404 ден.
Производител: Portwest - Ireland
Шифра на производ: 58.011.11
Достапност: 15
Количина:

Расположливи опции

* Големина S-4XL:

Работно палто Craft 

Палто 240g/m2, висока крагна, закопчување на патент, четири предни џебови, со ластик на ракавите и долниот дел од палтото.

Состав : 65% полиестер, 35 % памук 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS
Portwest - Ireland 58.011.11 CRAFT - Палто Сива Работно палто Craft  Палто 240g/m2, висока крагна, закопчување на патент, четири предни џебови, со ластик на ракавите и долниот дел од палтото. Состав : 65% полиестер, 35 % памук  .. Category: Product #: 58.011.11 Regular price: 1.150 ден. 1.150 Available from: Ехтрабис