5600 DAMPER Пончо Кабаница
  •  5600 DAMPER Пончо Кабаница

5600 DAMPER Пончо Кабаница

300 ден.350 ден.
Производител: Roly - Spain
Шифра на производ: 5600 DAMPER
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Водоотпорна пончо кабаница за возрасни со качулка и отвори за рацете. Доаѓа со футрола.

Топлински запечатени рабови и странично прицврстување со копчиња за затворање.

Достапни во сина и жолта боја.

Материјал: PVC

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS
Roly - Spain 5600 DAMPER Пончо Кабаница Водоотпорна пончо кабаница за возрасни со качулка и отвори за рацете. Доаѓа со футрола. Топлински запечатени рабови и странично прицврстување со копчиња за затворање. Достапни во сина и жолта боја. Материјал: PVC   .. Category: Product #: 5600 DAMPER Regular price: 300 ден. 300 Available from: Ехтрабис