2206 - Машки прехранбен мантил, три џебови бела
  • 2206 - Машки прехранбен мантил, три џебови бела

2206 - Машки прехранбен мантил, три џебови бела

1.270 ден.1.450 ден.
Производител: Portwest - Ireland
Шифра на производ: 2206
Достапност: 10
Количина:

Расположливи опции

* Големина S-4XL:

Карактеристики

  • Тешко носат трајни ткаенина со диагонална сплитка ткаенина со одлична задршка на боја
  • Не се намалува за да се осигура дека овој стил ја одржува својата форма миење по
  • Скриено предно закопчување за лесен пристап
  • Внатрешен граден џеб
  • Странични џебови
  • 3 џебови за голем багаж

 

Ткаенина на внатрешноста : 

Kingsmill Plus 65% полиестер 35% памук 245g

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS
Portwest - Ireland 2206 - Машки прехранбен мантил, три џебови бела Карактеристики Тешко носат трајни ткаенина со диагонална сплитка ткаенина со одлична задршка на боја Не се намалува за да се осигура дека овој стил ја одржува својата форма миење по Скриено предно закопчување за лесен пристап Внатрешен граден џеб Странични џебови 3 џебови за голем багаж   Ткаенина на внатрешноста :  Kingsmill Plus 65% полиестер 35% памук 245g .. Category: Product #: 2206 Regular price: 1.270 ден. 1.270 Available from: Ехтрабис